Jesteśmy partnerem

    Jak wszyscy wiemy polskie drogi nie sprzyjają kierowcom. O każdej porze roku dochodzi do wielu wypadków i kolizji. (Tym przykrym zdarzeniom często towarzyszą potem złe wspomnienia), a negatywne emocje mogą się nasilać w wyniku późniejszych problemów.
 
    Któż z nas nie krzywi się na myśl o tych wszystkich formalnościach związanych z uzyskaniem odszkodowania, z dochodzeniem swoich praw względem sprawcy wypadku oraz firm ubezpieczeniowych. Czasem to istna droga przez mękę.
Zadowoleni z wypłaty choćby minimalnego odszkodowania za zniszczony samochód, nie zastanawiamy się nad możliwością uzyskania kolejnej, zasadniczej wypłaty. A jest to możliwe!
 
    W kontakcie z towarzystwami ubezpieczeniowymi pomoże Krajowe Biuro Obsługi Roszczeń Ubezpieczeniowych. Dysponujemy fachową wiedzą z dziedziny ubezpieczeń osobowych. Jesteśmy w stanie doprowadzić do wypłaty prawdziwego, znaczącego odszkodowania, nie tylko za ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków czy za zniszczony samochód.
 
    Konsekwencje wypadku to przede wszystkim nadszarpnięte zdrowie, stres, koszty leczenia i rehabilitacji. To stracony czas i zarobki, gdy poszkodowany nie może pracować. Towarzystwo ubezpieczeniowe sprawcy powinno za to odpowiedzieć.

 

Jesteśmy partnerem KBORU