WARSZAWA
00-170 Warszawa
Al. Jana Pawła II 68
tel. (22) 291 48 09
tel. 604-813-898

CIECHANÓW

06-400 Ciechanów
ul. 17-go Stycznia 37
tel. (23) 672 42 84
kom. 604-813-898

 

 

Nasza Kancelaria powstała w w wyniku oczekiwań klientów. Przedsiębiorca wynajmując firmę zewnętrzną do prowadzenia „potocznie rozumianej księgowości”, chciałby mieć nie tylko fachową obsługę finansową, ale jednocześnie prawną i ubezpieczeniową. Posiadamy zespół, który potrafi temu sprostać.

Oferujemy kompleksową obsługę księgową, ubezpieczeniową, finansową oraz prawną dla firm (ryczałtowców, podatników na książce przychodów i rozchodów czy księgowości pełnej). W ramach współpracy z naszą Kancelarią otrzymujecie Państwo księgowanie dokumentów, sporządzanie wszelkich sprawozdań i deklaracji na potrzeby US, ZUS, GUS, KRUS, itp. obsługę kadrowo-płacową, czynności kontrolne i doradcze, reprezentację przed urzędami, pomoc prawną, windykacyjną, obsługa ubezpieczeniowa (25 Towarzystw) obsługę w dziale finansowym (wiele banków). Istnieje możliwość osobistego odbioru dokumentów. Jakość gwarantujemy 20 letnim doświadczeniem oraz świadectwem kwalifikacyjnym nr 17129/00 wydanym przez Ministra Finansów.

W pakiecie oferujemy dodatkowo usługi w zakresie obsługi bankowej (oferta wielu banków), prawnej i windykacyjnej. Nie są nam obce działania, mające na celu pozyskiwanie środków unijnych do działalności gospodarczej oraz ich żmudny sposób rozliczania.

Nie ograniczamy się do wykonywania zawodu, lecz aktywnie współpracujemy z Klientami, w celu rozpoznania ryzyk oraz doboru optymalnego rozwiązania gospodarczego. Maksymalne korzyści, przy minimalnych nakładach, to nasze motto.